درب و پنجره دو جداره، در و پنجره upvc، پروفیل pvc، شیشه دوجداره، ساختمان و جداره عایق صوتی

 

 

 

 

پنجره دوجداره , پنجره دو جداره , درب و پنجره دوجداره , درب و پنجره دو جداره upvc

  درباره ما  

پنجره دو جداره ، درب و پنجره دوجداره UPVC و ارائه خدمات مرتبط ساختمانی مانند سیستم گرمایش از کف رسالت اصلی TOP upvc می باشد. این شرکت با حدود ده سال سابقه و بهره گیری از فناوری و دستگاه های روز دنیا در صنعت تولید درب و پنجره توانسته است رضایت مشتریان خود را در صنعت ساختمان به دست آورد.

هم اکنون شرکت ارس پروفیل البرز با خدمات منحصر به فرد در و پنجره upvc دو جداره، توانسته است پاسخگوی نیاز ده ها موسسه و سازمان دولتی و صدها پیمانکار و ساختمان ساز شخصی باشد. لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفن های 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.

در و پنجره دو جداره
  تاپ یو پی وی سی  

نمایشگاه بین المللی تخصصی مصالح و تجهیزات ساختمانی

نمایشگاه بین المللی تخصصی مصالح و تجهیزات ساختمانی و فناوری محیط زیست از تاریخ  18 تا 21 خرداد ماه سال جاری -به مدت چهار روز- با رویکرد تأمین نیازهای صنایع راه و ساختمان، انرژی و محیط زیست برگزار می شود.

این نمایشگاه که با عنوان زیست با عنوان "پروژه ایران" در محل دائمی نمایشگاه ‌های بین ‌المللی تهران برگزار می شود، شرکت های بین المللی مطرح دنیا از کشورهای اتریش، بلژیک، چین، جمهوری چک، فنلاند، فرانسه، آلمان و همچنین هندوستان، ایتالیا، کره، لبنان، اسپانیا و امارات متحده حضور دارند.

این نمایشگاه به عنوان پلی ارتباطی میان صنعتگران و بازرگانان داخلی با شرکت های مطرح دنیا محسوب می شود که علاوه بر تأمین نیازهای مستقیم بازار داخل در تأمین نیازمندی های صنعت ساخت و ساز ایران در زمینه ماشین آلات، دانش فنی و فن آوریهای روز دنیا می تواند نقش بسزایی داشته باشد و زمینه های سرمایه گذاری های وسیعی را در صنعت ساختمان فراهم می کند.

گفتنی است ایران با در اختیار داشتن ذخایر عظیم انرژی، منابع طبیعی، معادن مختلف و ثروتی عظیم به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای کالاهای مصرفی و صنعتی خاورمیانه است از این رو جذابیت خارق العاده ای را برای شرکت های بین المللی و چند ملیتی ایجاد کرده است.بعد از سال ها وقفه در روابط اقتصادی ایران با برخی شرکت های بین المللی، برگزاری نمایشگاه "پروژه ایران" فرصتی مناسبی را برای انجام مناسبات تجاری ایران با دیگر کشور ها و نیز تعاملات کشورهای بین المللی با بازار ایران فراهم می کند.

در پایان لازم به ذکر است زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت 10 الی 17 می‌باشد.

اطلاعات در و پنجره دو جداره upvc

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مراجعه حضوری، درخواست اعزام کارشناس و یا دریافت تعرفه ها و کاتالوگ با ما تماس بگیرید.

 

لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفنهای 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.