درب و پنجره دو جداره، در و پنجره upvc، پروفیل pvc، شیشه دوجداره، ساختمان و جداره عایق صوتی

 

 

 

 

پنجره دوجداره , پنجره دو جداره , درب و پنجره دوجداره , درب و پنجره دو جداره upvc

  درباره ما  

پنجره دو جداره ، درب و پنجره دوجداره UPVC و ارائه خدمات مرتبط ساختمانی مانند سیستم گرمایش از کف رسالت اصلی TOP upvc می باشد. این شرکت با حدود ده سال سابقه و بهره گیری از فناوری و دستگاه های روز دنیا در صنعت تولید درب و پنجره توانسته است رضایت مشتریان خود را در صنعت ساختمان به دست آورد.

هم اکنون شرکت ارس پروفیل البرز با خدمات منحصر به فرد در و پنجره upvc دو جداره، توانسته است پاسخگوی نیاز ده ها موسسه و سازمان دولتی و صدها پیمانکار و ساختمان ساز شخصی باشد. لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفن های 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.

در و پنجره دو جداره
  تاپ یو پی وی سی  

ساخت ۹۰ هزار واحد مسکونی با همکاری تعاونی های مسکن

 

علی خواجوی بجستانی، رئیس هیئت مدیره اتحادیه سراسری مسکن کارکنان دولت با اشاره به ساخت ۹۰ هزار واحد مسکونی گفت: این تعداد قرار است با همکاری تعاونی های مسکن انجام شود.

جستانی، درباره آخرین وضعیت ساخت مسکن تعاونی گفت: طرح مسکن تعاونی را به وزیر ارائه کردیم. این طرح مورد استقبال وزارت کار و وزارت راه قرار گرفت و دستور واگذاری آن از سوی وزیر داده شده است و در حال حاضر منتظر ابلاغ آیین نامه اجرای مسکن اجتماعی و مسکن تعاونی در غالب آن هستیم.

بجستانی تأکید کرد: در راستای این تفاهم نامه قرار است 90 هزار واحد مسکونی از سوی بخش تعاون برای افرادی که از مسکن مهر جا مانده‌اند ساخته شود. این تعداد قرار است در مسکن تعاونی در دل مسکن اجتماعی با همکاری تعاونی های مسکن انجام شود.

قرار است این 90 هزار واحد مسکونی توسط بخش تعاون برای افرادی که توانایی آورده دارند و آنهایی که بضاعت مالی (کارگران و اقشار کم درآمد) ندارند انجام شود.

رئیس هئیت مدیره اتحادیه سراسری مسکن کارکنان دولت گفت: برای آن دسته افرادی که آورده ندارند وام 80 میلیونی لحاظ می‌شود، اما افرادی که متقاضی مسکن تعاونی هستند با آورده های مشخص می توانند صاحب خانه شوند.

وی اظهار کرد: در حال حاضر قیمت مسکن نزدیک به 100 درصد افزایش یافته و اجاره بها در بسیاری از مناطق به شکل سرسام آوری بالا رفته است. از طرفی با از دور خارج شدن تعاونی‌ها و میدان دادن به انبوه سازان و شرکت ‌های ترک نیز عملا مردم از نعمت خانه دار شدن محروم شده و تورم سنگینی به این بخش وارد آمده است. در صورتی که در بخش تعاون سودآوری و دلالی مطرح نیست و منافع اعضا در نظر گرفته می‌شود.

وی در خاتمه گفت: شهروندانی که تاکنون شکایتی در مورد مسکن مهر و یا زمین‌های مربوط به آن دارند می‌توانند این موضوع را به اتحادیه سراسری شرکت های تعاونی مسکن کارکنان دولت اطلاع دهند و این اتحادیه موضوع شکایت آنها را در اولین فرصت بررسی می‌کند.

اطلاعات در و پنجره دو جداره upvc

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مراجعه حضوری، درخواست اعزام کارشناس و یا دریافت تعرفه ها و کاتالوگ با ما تماس بگیرید.

 

لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفنهای 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.