درب و پنجره دو جداره، در و پنجره upvc، پروفیل pvc، شیشه دوجداره، ساختمان و جداره عایق صوتی

 

 

 

 

پنجره دوجداره , پنجره دو جداره , درب و پنجره دوجداره , درب و پنجره دو جداره upvc

  درباره ما  

پنجره دو جداره ، درب و پنجره دوجداره UPVC و ارائه خدمات مرتبط ساختمانی مانند سیستم گرمایش از کف رسالت اصلی TOP upvc می باشد. این شرکت با حدود ده سال سابقه و بهره گیری از فناوری و دستگاه های روز دنیا در صنعت تولید درب و پنجره توانسته است رضایت مشتریان خود را در صنعت ساختمان به دست آورد.

هم اکنون شرکت ارس پروفیل البرز با خدمات منحصر به فرد در و پنجره upvc دو جداره، توانسته است پاسخگوی نیاز ده ها موسسه و سازمان دولتی و صدها پیمانکار و ساختمان ساز شخصی باشد. لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفن های 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.

در و پنجره دو جداره
  تاپ یو پی وی سی  

تاثیر افزایش مبلغ وام مسکن بر بازار مسکن

علی چگینی، مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: افزایش مبلغ وام خرید مسکن به تامین مسکن گروه‌های متوسط در شهرهای میانی کمک می‌کند و می‌تواند تحرک را به بازار مسکن بازگرداند.

چگینی درباره افزایش وام خرید مسکن گفت: بر اساس چارچوب اولیه این طرح حداقل 1 و حداکثر 3 سال مدت انتظار دریافت این وام است.

وی در ادامه افزود: یعنی اگر فرد اقدام به دریافت وام کند و سپرده‌ گذاری را در بانک انجام دهد پس از یکسال می‌تواند وام مورد نظر را دریافت کند. و همچنین با بیان این ‌که در حال حاضر میزان تولید در بازار مسکن کاهش یافته است و این بازار در رکود به سر می‌برد، تصریح کرد: افزایش مبلغ وام می‌تواند بهبود را به این بازار برگرداند و وام خرید مسکن به گروه‌های میان‌ درآمد کمک می‌کند تا بتواند تامین مسکن کنند.

وی با اشاره به این‌ که اقتصاد کشور در رکود به سر می‌برد و بخش مسکن نیز تحت تاثیر این رکود است، گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های در نظر گرفته شده برای افزایش مبلغ وام افراد در گام اول باید سپرده‌گذاری کنند.

مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در خاتمه با اشاره به این موضوع که اجرای این طرح می‌تواند برآیند مثبتی را در فرآیند اقتصادی کشور به وجود بیاورد و بازار مسکن را نیز دچار شوک قیمتی نخواهد کرد و تا حدی نقدینگی جذب می‌شود و بعد از آن سرمایه وارد گردش می‌شود، تصریح کرد: این مبلغ چون سرمایه پرقدرتی نیست آثار منفی در بازار نخواهد داشت و فقط می‌تاند به گرم‌شدن بازار مسکن کمک کند.

 

 

 

بهینه سازی سایت

اطلاعات در و پنجره دو جداره upvc

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مراجعه حضوری، درخواست اعزام کارشناس و یا دریافت تعرفه ها و کاتالوگ با ما تماس بگیرید.

 

لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفنهای 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.