درب و پنجره دو جداره، در و پنجره upvc، پروفیل pvc، شیشه دوجداره، ساختمان و جداره عایق صوتی

 

 

 

 

پنجره دوجداره , پنجره دو جداره , درب و پنجره دوجداره , درب و پنجره دو جداره upvc

  درباره ما  

پنجره دو جداره ، درب و پنجره دوجداره UPVC و ارائه خدمات مرتبط ساختمانی مانند سیستم گرمایش از کف رسالت اصلی TOP upvc می باشد. این شرکت با حدود ده سال سابقه و بهره گیری از فناوری و دستگاه های روز دنیا در صنعت تولید درب و پنجره توانسته است رضایت مشتریان خود را در صنعت ساختمان به دست آورد.

هم اکنون شرکت ارس پروفیل البرز با خدمات منحصر به فرد در و پنجره upvc دو جداره، توانسته است پاسخگوی نیاز ده ها موسسه و سازمان دولتی و صدها پیمانکار و ساختمان ساز شخصی باشد. لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفن های 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.

در و پنجره دو جداره
  تاپ یو پی وی سی  

34% کاهش صدور پروانه‌های ساختمانی در مقایسه با سال گذشته

در فروردین ‌ماه امسال حدوداً برای 3697 واحد مسکونی پروانه صادر شده که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 33.8 % کاهش داشته است.

بنا بر گزارش کارشناسان این حوزه تعدادی از پروانه های صادر شده هم در مدت اخیر به ساخت و ساز نرسیده و مالکان ترجیح داده‌اند با توجه به شرایط فعلی بازار دست نگه دارند و فعلا اقدام به ساخت نکنند.

بررسی این روند کاهش در میزان صدور پروانه های ساختمانی در مدت اخیر نشانگر آن است که روند ساخت و ساز به شدت کاهش یافته و سازندگان این حوزه با خارج کردن سرمایه هایشان ترجیح داده‌اند در حوزه‌های دیگری سرمایه ‌گذاری کنند.

علی چگینی، مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در این مورد گفت: بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی شهرداری در فروردین ‌ماه ‌ماه امسال برای حدود 3697 واحد مسکونی پروانه صادر شده است که میزان صدور پروانه‌های ساختمانی نسبت به سال گذشته 50 % کاهش داشته است.

وی در ادامه افزود: در سال 1393 شاهد کاهش 33.8 در این زمینه بوده‌ایم که این رقم در سال 1393، 5583 واحد مسکونی در شهر تهران بوده است.

چگینی تایید کرد: نکته قابل تامل در زمینه صدور پروانه‌های ساختمانی آن است که از 3697 پروانه صادر شده 1844 واحد تخریبی بوده است و با توجه به این‌دکه در تهران زمینی وجود ندارد، می‌توان گفت تولید خالص تنها 1853 واحد بوده است. براین اساس 50 % پروانه‌های صادره، واحد‌های مسکونی تخریبی و تنها 50 % تولید خالص بوده است.

وی در خاتمه گفت: با این ارقام با توجه به این‌که تولید مسکن حدود دو سال طول می‌کشد در دو سال آتی با کاهش تولید مواجه خواهیم شد.

اطلاعات در و پنجره دو جداره upvc

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مراجعه حضوری، درخواست اعزام کارشناس و یا دریافت تعرفه ها و کاتالوگ با ما تماس بگیرید.

 

لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفنهای 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.