درب و پنجره دو جداره، در و پنجره upvc، پروفیل pvc، شیشه دوجداره، ساختمان و جداره عایق صوتی

 

 

 

 

پنجره دوجداره , پنجره دو جداره , درب و پنجره دوجداره , درب و پنجره دو جداره upvc

  درباره ما  

پنجره دو جداره ، درب و پنجره دوجداره UPVC و ارائه خدمات مرتبط ساختمانی مانند سیستم گرمایش از کف رسالت اصلی TOP upvc می باشد. این شرکت با حدود ده سال سابقه و بهره گیری از فناوری و دستگاه های روز دنیا در صنعت تولید درب و پنجره توانسته است رضایت مشتریان خود را در صنعت ساختمان به دست آورد.

هم اکنون شرکت ارس پروفیل البرز با خدمات منحصر به فرد در و پنجره upvc دو جداره، توانسته است پاسخگوی نیاز ده ها موسسه و سازمان دولتی و صدها پیمانکار و ساختمان ساز شخصی باشد. لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفن های 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.

در و پنجره دو جداره
  تاپ یو پی وی سی  

بحران زیست محیطی در ایران

 

رسول زرگرپور- استاندار اصفهان- در مراسم افتتاحیه سومین همایش ملی اقلیم، ساختمان و بهینه سازی مصرف انرژی در پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی با بیان اینکه برگزاری همایشی با رویکرد سبز و الزامات زیست محیطی در تولید ساختمان به فال نیک گرفته می شود، افزود: تمام جهان و کشور ایران به دلیل قرار گرفتن در موقعیت های جغرافیایی مختلف دچار چهار بحران عظیم آب، انرژی، محیط زیست و تغییرات اقلیمی هستند.

به گفته استاندار اصفهان مسائل زیست محیطی و حرکت به سوی آینده ای با توسعه پایدار مورد توجه اندیشمندان، دانشمندان و سران سیاسی قرار گرفته است و تلاش برای کاهش گاز دی اکسید کربن و سایر گازهای گلخانه ای از اقدامات دغدغه مندان محیط زیست است که ضرورت دستیابی به این موارد امری مهم است.

وی در ادامه افزود: حفظ انرژی در ساختمان ها، توجه به هر منطقه از کشور، تلاش برای برهم نزدن شرایط اقلیمی مناطق، استفاده از برچسب انرژی در ساختمان ها به عنوان یک روش صحیح برای مقایسه، طبقه بندی، قیمت گذاری صحیح ساختمان و اجرای آن با استانداردها و اهداف مدیریت انرژی است و همچنین نظارت بر اجرای آن، کلیه موارد منطبق با مصرف انرژی در ساختمان را شامل می شود.

زرگرپور همچنین اجرای اصل 19 ساختمان را راهکاری برای حفظ و استفاده بهینه از انرژی عنوان کرد و خاطر نشان کزد: مردم بر این باورند که اجرای قانون 19 ساختمان باعث افزایش هزینه ها می شود اما اجرای صحیح آن نه تنها باعث کاهش هزینه بهره برداری بلکه کاهش مصرف انرژی در ساختمان خواهد شد.

زرگرپور با بیان اینکه استان اصفهان با بحران زیست محیطی رو به رو است، خاطر نشان کرد: مصرف بالای آب و انرژی همچنین بحران زیست محیطی، اصفهان را با چالش های فراوانی روبه رو کرده است و این تغییرات حاصل شده باعث بحران بزرگی در نصف جهان شده است.

وی همچنین نقش متخصصان متفکر، متفکران فعال و مهندسان ساختمان را بسیار مهم خواند و تصریح کرد: این افراد با شناسایی نیازهای انسان ها و تولید آن با توجه به تکنولوژی های روز دنیا همچنین حفظ محیط زیست از بحران های پیش روی کشور و مصارف بالای انرژی جلوگیری خواهند کرد.

استاندار اصفهان در خاتمه با اشاره به این موضوع که جامعه مهندسین و نظام مهندسی ساختمان با ایجاد ساز و کار مناسب و یاری گرفتن از مسئولان نقش مهمی در آگاه سازی مردم و هدایت سازندگان ساختمان در مسیر ساخت ساختمان هایی با استفاده بهینه از انرژی و ساختمان های سبز خواهند داشت، افزود: ایجاد راهکارهایی در ابعاد ملی و محلی راه را برای فعالیت های بیشتر و همدلی و همزبانی دولت و ملت با تمام سازمان های مردم نهاد و نهادهای دیگرخواهد شد و برآیند آن توسعه پایدار ایران اسلامی را به همراه خواهد داشت.

اطلاعات در و پنجره دو جداره upvc

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مراجعه حضوری، درخواست اعزام کارشناس و یا دریافت تعرفه ها و کاتالوگ با ما تماس بگیرید.

 

لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفنهای 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.