درب و پنجره دو جداره، در و پنجره upvc، پروفیل pvc، شیشه دوجداره، ساختمان و جداره عایق صوتی

 

 

 

 

پنجره دوجداره , پنجره دو جداره , درب و پنجره دوجداره , درب و پنجره دو جداره upvc

  درباره ما  

پنجره دو جداره ، درب و پنجره دوجداره UPVC و ارائه خدمات مرتبط ساختمانی مانند سیستم گرمایش از کف رسالت اصلی TOP upvc می باشد. این شرکت با حدود ده سال سابقه و بهره گیری از فناوری و دستگاه های روز دنیا در صنعت تولید درب و پنجره توانسته است رضایت مشتریان خود را در صنعت ساختمان به دست آورد.

هم اکنون شرکت ارس پروفیل البرز با خدمات منحصر به فرد در و پنجره upvc دو جداره، توانسته است پاسخگوی نیاز ده ها موسسه و سازمان دولتی و صدها پیمانکار و ساختمان ساز شخصی باشد. لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفن های 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.

در و پنجره دو جداره
  تاپ یو پی وی سی  

برگزاری هفتمین کنفرانس بین المللی ‌زلزله شناسی در تهران

به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله، با برگزاری نشست تخصصی "نقش علم و فناوری در اجرای برنامه‌های کاهش خطرپذیری در چارچوب پیمان سندای"، هفتمین کنفرانس بین المللی‌زلزله شناسی و مهندسی زلزله طی روزهای 28 تا 31 اردیبهشت ماه در تهران برگزار می‌شود.

گفتنی است که محوریت اصلی این کنفرانس با توجه به خطر زلزله در بافت‌های شهری که به عنوان یکی از چالش‌های دهه اخیر جهان در برابر سوانح طبیعی مطرح است؛ "کاهش خطرپذیری لرزه‌ای و ارتقای تاب آوری شهرها" می‌باشد.

در این کنفرانس بین المللی نقش علم و فناوری در اجرای برنامه‌های کاهش خطرپذیری در چارچوب پیمان سندای در هفتمین کنفرانس بین المللی‌زلزله شناسی و مهندسی زلزله مورد بررسی قرار می‌گیرد.

همچنین، طی روزهای برگزاری کنفرانس، چندین کارگاه و نشست تخصصی با موضوعات مختلف نظیر "روندهای نوین پیش بینی زلزله"، "اقدامات کاهش خطر سونامی در منطقه مکران"، "چالش‌های مهندسی ژئوتکنیک در مناطق شهری"، "بهسازی لرزه‌ای مدارس"، "طراحی لرزه‌ای پروژه‌های کلان شهر تهران"، "ارتباطات خطرپذیری"، "اقتصاد زلزله و بیمه"، "اندرکنش خاک و سازه" و "گزارش زلزله اخیر نپال" برگزار می‌گردد.

در این نشست تخصصی ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص تهیه نقشه راه کاهش ریسک زلزله، راهکارهای ارتقای همکاری‌های منطقه‌ای برای کاهش ریسک مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

این نشست تخصصی که با مشارکت یونسکو، برنامه عمران ملل متحد (UNDP) و برنامه اسکان بشر ملل متحد (UN-HABITAT) در روز دوم کنفرانس (See7) برگزار خواهد شد.

قابل ذکر است که "هفتمین کنفرانس بین المللی‌زلزله شناسی و مهندسی زلزله"، 28 تا 31 اردیبهشت1394 به همت "پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله" در تهران برگزار می‌شود که سه روز نخست این کنفرانس (28 تا 30 اردیبهشت) در مرکز همایش‌های برج میلاد و واپسین روز آن (پنجشنبه، 31 اردیبهشت) در محل پژوهشگاه به نشانی: تهران، خ فرمانیه، خ دیباجی شمالی، خ ارغوان غربی، پلاک 21 برگزار می‌گردد.

برگزاری دو کارگاه تخصصی تحت عناوین "طراحی بر اساس عملکرد ساختمان های بلند" توسط پروفسور "فرزاد نعیم"، و "تداخل سنجی راداری ماهواره" توسط تعدادی از اساتید پژوهشگاه در محل پژوهشگاه از دیگر مشخصات این کنفرانس است.

اطلاعات در و پنجره دو جداره upvc

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مراجعه حضوری، درخواست اعزام کارشناس و یا دریافت تعرفه ها و کاتالوگ با ما تماس بگیرید.

 

لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفنهای 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.