درب و پنجره دو جداره، در و پنجره upvc، پروفیل pvc، شیشه دوجداره، ساختمان و جداره عایق صوتی

 

 

 

 

پنجره دوجداره , پنجره دو جداره , درب و پنجره دوجداره , درب و پنجره دو جداره upvc

  درباره ما  

پنجره دو جداره ، درب و پنجره دوجداره UPVC و ارائه خدمات مرتبط ساختمانی مانند سیستم گرمایش از کف رسالت اصلی TOP upvc می باشد. این شرکت با حدود ده سال سابقه و بهره گیری از فناوری و دستگاه های روز دنیا در صنعت تولید درب و پنجره توانسته است رضایت مشتریان خود را در صنعت ساختمان به دست آورد.

هم اکنون شرکت ارس پروفیل البرز با خدمات منحصر به فرد در و پنجره upvc دو جداره، توانسته است پاسخگوی نیاز ده ها موسسه و سازمان دولتی و صدها پیمانکار و ساختمان ساز شخصی باشد. لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفن های 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.

در و پنجره دو جداره
  تاپ یو پی وی سی  

آیا آخرين راه حل تهران انتقال پايتخت است؟

 

 

 

 

طرح امكان سنجي انتقال مراكز سياسي و اداري تهران به خارج از پايتخت، بعد از يك سال و نيم بحث و بررسي كارشناسي، از سوي كميسيون شوراهاي مجلس به صحن و سپس به شوراي نگهبان ارسال شد.

برخلاف تصور عامه مردم اين طرح، طرح انتقال پايتخت نيست بلكه فقط امكان سنجي اين انتقال است. بر اساس اين طرح به قوه مجريه دوسال فرصت داده ايم تا انتقال پايتخت را بررسي و نتيجه آن را اعلام كند. در اين طرح راهكارهاي مختلف ساماندهي وضعيت پايتخت يا انتقال آن بررسي مي شود.

كميته اي مركب از رييس جمهور يا درغياب وي، معاون اول وي، وزير كشور، شهردار تهران، رييس شوراي شهر، معاون برنامه ريزي رييس جمهور، وزارت اطلاعات و نمايندگاني از ١١ وزارتخانه و سازمان و ارگان مرتبط ديگر مسئول اجراي طرح امكان سنجي است.

پيش بيني شده است در اين كميته كه دو نماينده از كميسيون شوراها، يك نماينده از كميسيون امنيت ملي و نماينده اي از كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي نيز به عنوان ناظر حضور داشته باشند. از سويي وزارت كشور و معاونت برنامه ريزي دولت مكلف هستند تا ظرف سه ماه آيين نامه اجرايي اين طرح امكان سنجي را تدوين و ارايه كنند.

در اين ميان اما يكي از مهم ترين مباحثي كه مطرح مي شود، بحث هزينه انتقال پايتخت است. تاكنون اعداد و ارقام زيادي مطرح شده است. اما بايد تاكيد كرد، تا زماني كه نتيجه طرح امكان سنجي مشخص نشود، نمي توان رقم درستي از هزينه انتقال پايتخت را ارايه كرد و هر آنچه گفته شود، آماري است حدسي و احتمالي. گذشته از اينكه آيا براساس نتيجه طرح امكان سنجي، تهران انتقال پيدا كند يا نه، اين نكته را نبايد از ياد ببريم كه تهران روي چهار گسل فعال قرار دارد.

اين طرح امكان سنجي به واقع مي تواند همان چراغي باشد كه تهران را از تاريكي محض و ظلمات مطلق و آينده مبهم آن، خارج كند. به خصوص آنكه رييس جمهور، خود به خوبي به جزييات ضرورت انتقال يا ساماندهي پايتخت واقف است چرا كه خود، درزماني كه مديريت سازمان استراتژيك را برعهده داشتند، متولي بررسي آن بودند. پس به جاي هر گونه نظري بايد منتظر ماند تا نتيجه اين طرح تحقيقاتي دو ساله مشخص شود و سپس در مورد تحقق راهكارهاي آن براي ساماندهي پايتخت اظهارنظر كرد. ضمن آنكه دراين راه و جدا از اينكه نتيجه تحقيقات چه باشد، همدلي و همراهي هرسه قوه ضروري و حياتي است.

از سويي محدوديت هاي فراواني براي توسعه اين شهر و تامين خدمات شهري و شهروندي براي آن وجود دارد. پس در هرصورت اين كلانشهر نياز به ساماندهي و چابك سازي دارد تا بتواند در مقابل حوادث و رخدادهاي طبيعي كمترين هزينه را بپردازد و شهروندان تهراني، با خيالي آسوده در آن زندگي كنند.

اطلاعات در و پنجره دو جداره upvc

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مراجعه حضوری، درخواست اعزام کارشناس و یا دریافت تعرفه ها و کاتالوگ با ما تماس بگیرید.

 

لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفنهای 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.