درب و پنجره دو جداره، در و پنجره upvc، پروفیل pvc، شیشه دوجداره، ساختمان و جداره عایق صوتی

 

 

 

 

پنجره دوجداره , پنجره دو جداره , درب و پنجره دوجداره , درب و پنجره دو جداره upvc

  درباره ما  

پنجره دو جداره ، درب و پنجره دوجداره UPVC و ارائه خدمات مرتبط ساختمانی مانند سیستم گرمایش از کف رسالت اصلی TOP upvc می باشد. این شرکت با حدود ده سال سابقه و بهره گیری از فناوری و دستگاه های روز دنیا در صنعت تولید درب و پنجره توانسته است رضایت مشتریان خود را در صنعت ساختمان به دست آورد.

هم اکنون شرکت ارس پروفیل البرز با خدمات منحصر به فرد در و پنجره upvc دو جداره، توانسته است پاسخگوی نیاز ده ها موسسه و سازمان دولتی و صدها پیمانکار و ساختمان ساز شخصی باشد. لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفن های 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.

در و پنجره دو جداره
  تاپ یو پی وی سی  

اولتیماتوم وزارت راه به بساز بفروش ها

با توجه قرار‌گرفتن بیش از 10 میلیون ایرانی در بافت‌های فرسوده شهری و نیاز روز افزون کشور به عرضه واحد‌های مسکونی جدید البته در قالب پروژه‌ هایی که مردم نسبت به استفاده از آنها راغب هستند، باعث شده آخوندی بخش قابل توجهی از تمرکز خود در بازار مسکن را به بافت‌های فرسوده اختصاص دهد. البته این بافت‌ها در فضاهایی قرار گرفته است که  نظارت بر آنها با دشواری‌های بسیاری همراه است. این موضوع امکان بالقوه تخلفات و ساخت‌وساز‌ها را زیاد می‌کند، باعث شده وزارت راه و شهرسازی تلاش کند در کنار تامین مالی نوسازی این پروژه‌ها روش‌ها و راهکارهایی را به منظور جلوگیری از تخلفات در بافت‌های فرسوده و ساخت‌وساز‌های غیرمجاز در آنها در دستور پیگیری قرار دهد.

در شرایط کنونی با توجه به هماهنگی های صورت گرفته بین وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی به نظر می رسد که وام نوسازی بافت های فرسوده در سال جاری در اختیار بخش قابل توجهی از متقاضیان قرار خواهد گرفت.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران نیز در راستای همپوشانی با این سیاست‌ها از سوی وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده این سازمان نسبت به ورود به این پروژه‌ها در بافت‌های فرسوده مصر بوده و قطعا در ساخت‌ و ساز در این حوزه نظارت می‌کند.

با توجه اظهارات غفرانی -رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران- وزارت راه و شهرسازی نیز در قالب گزارشی که با محوریت صحبت‌های معاون دفتر ساماندهی و توسعه نوسازی در بافت‌های فرسوده تنظیم شده بار دیگر بر نگاه ویژه ناظران بر اجرای نوسازی بافت‌های فرسوده تاکید کرده است.

علیرضا ابلقی نیز در این گفت‌وگو اعلام کرده برخلاف بعضی از ساخت‌وساز‌ها که در گذشته در بافت‌های فرسوده انجام شده و بعضا از نظر کیفی قابل تایید نیستند، قطعا باید طرح ساماندهی این بافت‌ها در بلند‌مدت و به طور گسترده زیر پوشش ارگان‌های نظارتی قرار گیرد.

وی در ادامه افزود: در صورت واگذاری این بهسازی‌ها به انبوه‌سازان فعال در کشور می‌توان امید داشت حداقل‌های استاندارد در ساختمان‌های ایرانی مدنظر قرار گیرد و البته راه بر روی سوء‌استفاده‌کنندگان از این فضا بسته شود.

این صحبت‌ها نشان از آن دارد که وزارت راه و شهرسازی پیش از آغاز رسمی عملیات نوسازی بافت‌های فرسوده به شکل گسترده قصد دارد شرایط را پیش از هر زمان دیگری برای بساز‌وبفروش‌ها روشن کند تا آنها شرایط اجرایی خود در قالب این طرح را به خوبی بشناسند.

بر مبنای گزارشات و آمار اعلام شده عمر مفید ساختمان‌ها در ایران نسبت به آمار بین‌المللی بسیار پایین است وزیر راه تاکنون بارها اعلام کرده باید با پیگیری طرح‌هایی که در افزایش استاندارد‌ها به نظر می‌رسد وزارت راه و شهرسازی از هم‌اکنون گام نخست خود را برای روشن‌کردن تکلیف‌اش با ساختمان‌سازها برداشته و قصد دارد بافت فرسوده را به شکلی متفاوت نسبت به آنچه تا کنون انجام گرفته نوسازی کند هرچند این صحبت‌ها هنوز جنبه کارشناسی داشته و در حوزه اجرایی وارد نشده است.

اطلاعات در و پنجره دو جداره upvc

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مراجعه حضوری، درخواست اعزام کارشناس و یا دریافت تعرفه ها و کاتالوگ با ما تماس بگیرید.

 

لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفنهای 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.