درب و پنجره دو جداره، در و پنجره upvc، پروفیل pvc، شیشه دوجداره، ساختمان و جداره عایق صوتی

 

 

 

 

پنجره دوجداره , پنجره دو جداره , درب و پنجره دوجداره , درب و پنجره دو جداره upvc

  درباره ما  

پنجره دو جداره ، درب و پنجره دوجداره UPVC و ارائه خدمات مرتبط ساختمانی مانند سیستم گرمایش از کف رسالت اصلی TOP upvc می باشد. این شرکت با حدود ده سال سابقه و بهره گیری از فناوری و دستگاه های روز دنیا در صنعت تولید درب و پنجره توانسته است رضایت مشتریان خود را در صنعت ساختمان به دست آورد.

هم اکنون شرکت ارس پروفیل البرز با خدمات منحصر به فرد در و پنجره upvc دو جداره، توانسته است پاسخگوی نیاز ده ها موسسه و سازمان دولتی و صدها پیمانکار و ساختمان ساز شخصی باشد. لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفن های 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.

در و پنجره دو جداره
  تاپ یو پی وی سی  

تعویض در و پنجره

 

یکی از مزیت های قابل توجه درب و پنجره های دوجداره UPVC امکان نصب بر روی ساختمان های قدیمی است. شرکت TOP UPVC مفتخر است با ارائه خدمات مرتبط ساختمانی مانند تعویض درب و پنجره های قدیمی با درب و پنجره های UPVC،  با حدود ده سال سابقه و بهره گیری از فناوری و دستگاه های روز دنیا رضایت مشتریان خود را در صنعت ساختمان به دست آورد.

 

تعویض درب و پنجره های قدیمی بدون هیچ گونه تخریبی در نما و داخل ساختمان انجام می گیرد. در ابتدا شرکت TOP UPVCجهت بازدید و اندازه گیری، کارشناسان خود را به محل مورد اعزام میکند. اگر کارفرما نوع و یا رنگ شیشه، نوع بازشو، نوع پروفیل و یا نوع خاصی از یراق آلات را مد نظر داشته باشد به کارشناس مربوطه اعلام میکند. پس از انجام کارشناسی نقشه های اولیه و حدود قیمت درب و پنجره های دو جداره در کمترین زمان ممکن برای کارفرما ارسال می شود.

 

مرحله بعدی عقد قرارداد می باشد و کار ساخت درب و پنجره دو جداره آغاز می گردد. پس از اتمام کار ساخت گروهی متخصص به محل اعزام و کار تعویض درب و پنجره ها انجام میگیرد.

 

اولین مرحله انجام کار  بریدن پنجره های قدیمی از محل کلاف اصلی می باشد و چنانچه کلاف قدیمی از استقامت مناسبی برخوردار نباشد، تقویت خواهد شد و تمام قطعات داخلی پنجره کلاف اصلی که از قبل ساخته شده است در محل کلاف آهنی محکم می شود و مرحله بعد نصب سایر درب های بازشو و شیشه های دوجداره و یا سه جداره در محل خود می باشد.

 

در یک پروژه بازسازی، در مقایسه با بخش های دیگر، ساده ترین قسمت پروژه می باشد زیرا هیچ گونه تخریب، آهن کشی، کچ کاری، بنایی و ... انجام نمی شود و تمام مراحل در یک روز کاری انجام می شود.

اطلاعات در و پنجره دو جداره upvc

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مراجعه حضوری، درخواست اعزام کارشناس و یا دریافت تعرفه ها و کاتالوگ با ما تماس بگیرید.

 

لطفا برای سفارش درب و پنجره با شماره تلفنهای 88540500 و 88540530 تماس حاصل فرمایید.